Płyty jako materiały marketingowe

Przygotowanie płyt z różnymi materiałami informacyjnymi to jeden ze sposobów na zapewnienie ciekawych materiałów marketingowych. Jednym z atutów wykorzystania płyt jest możliwość przygotowania większej ilości materiałów, które znajdą się na płycie. Jednocześnie na płytach można umieścić materiały, które zostaną bezpośrednio dostarczone do wybranej grupy klientów.

 

Płyty mogą być obecnie przygotowane w bardzo ciekawy sposób. Dotyczy to zarówno sposobu przygotowania materiałów, które znajdują się na płycie, jak też formy przygotowania okładek, nadruków na płytach. Wybierać można różne rodzaje okładek począwszy od kopert, a kończąc na boxach. Jednocześnie można decydować się na różnorodnie przygotowane nadruki na płytach. W tym względzie nadruk cd http://agmark.pl/cd.php?id=metody_nadruku_na_plytach może być przygotowany obecnie z wykorzystaniem bardzo ciekawie prezentujących się grafik. Pozwala to na przygotowanie bardzo oryginalnie oraz wyjątkowo prezentujących się materiałów, które będą wzbudzały zainteresowanie odbiorców.

 

Wybór formy realizowania nadruków

Gdy wybiera się firmy, które zajmują się realizowaniem płyt można postawić na takie, które są w stanie zapewnić przygotowanie projektów dla klientów, jak też można zdecydować się na samodzielne przygotowanie nadruków. Niezbędne jest branie pod uwagę, że przy samodzielnym przygotowaniu projektu nadruku bardzo ważne jest postawienie na odpowiednią formę przygotowania nadruku w zależności od metody drukowania nadruków, która będzie wybrana. Dla wielu klientów znacznie wygodniejszym rozwiązaniem będzie postawienie na firmy, które będą w stanie zapewnić nadruk cd, który jest przygotowany bezpośrednio w firmie realizującej płyty. Jest to wygodniejsze rozwiązanie, gdyż firmy są w stanie zapewnić przygotowanie nadruków zgodnie z wymaganiami, które muszą być spełnione by projekt był możliwy do nałożenia na płytach.

 

Różne sposoby nakładania nadruków

 Nadruki na płytach mogą być nakładane z wykorzystaniem różnych technologii. Obecnie znacznie mniej popularna jest metoda sitodruku, co między innymi wynika z nadmiernych kosztów, które pojawiają się przy dużych nakładach płyt, a także przy decydowaniu się na drukowanie w różnych kolorach. Natomiast sitodruk nadal jest doskonałym wyborem, gdy chce się drukować w jednym kolorze. Przy wielokolorowych, a szczególnie małych elementach znajdujących się w projekcie nadruku znacznie lepszym rozwiązaniem jest wybranie offsetowej metody drukowania. Pozwala ona na zapewnienie również mniejszych kosztów przy wielokolorowych nadrukach.